Napisz do nas

12 + 14 =

Kontakt

P.P.H.U. „TERMO-DOM” Janusz Dudek

ul. Stodolniana 28
98-300 Wieluń

 • tel. 43 843-99-63 – sprawy ogólne
 • 725-550-300 – dział bram

Godz. otwarcia:
pn-pt 8:00 – 17:00
sobota 8:00 – 13:00

salon@termo-dom.com.pl

1. WIŚNIOWSKI-BRAMY UCHYLNE
WZÓR H
WZÓR V
Poziome przetłoczenia
2. FUNKCJONALNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO
Specjalnie dobrane sprężyny naciągowe równoważące ciężar skrzydła bramy są osłonięte bezpiecznymi tulejami, które chronią przed przytrzaśnięciem palców.
Łożyskowane rolki zapewniają długoletnią i cichą pracę.
Dwupunktowe ryglowanie zapewnia bezpieczeństwo przed otwarciem bramy przez niepowołane osoby.
Bramę w wersji z ociepleniem można zamówić w celu poprawy izolacyjności cieplnej garażu.
Poszycie bramy wykonane jest z blachy stalowej profilowanej, co zapewnia jego odpowiednią sztywność .
3. CECHY CHARAKTERYSTYCZNE

Bramy uchylne to jedne z najbardziej popularnych bram na rynku. Ich prosta konstrukcja oraz proste i sprawdzone rozwiązania mechaniczne gwarantują niezawodne działanie bramy.Nowością w bramach CONNECT są aplikacje ozdobne między panelami skrzydła – wykonywane w kolorach drewnopodobnych – złoty dąb i orzech, stal nierdzewna, oraz w dowolnym kolorze z palety RAL. Efekt może zaskoczyć. Ten z pozoru niewielki zabieg zmienia płaszczyznę skrzydła bramy w efektowny element fasady.Identyczne aplikacje można zastosować również w drzwiach CONNECT H, co pozwoli stworzyć świetny i niebanalny komplet brama garażowa i drzwi boczne.

4. APLIKACJE OZDOBNE

Stal nierdzewna

Złoty dąb

Orzech

WYPEŁNIENIE STANDARDOWE
WYPEŁNIENIE PANELOWE
WYPEŁNIENIE SEGMENTOWE
1. LEGBUD & GARGULA

Bramy garażowe rozwierne to tradycyjne zamknięcie otworu wjazdowego garażu lub innych obiektów gospodarczych, magazynowych czy usługowych. Brama wykonana jest w konstrukcji z ocynkowanych kształtowników zamkniętych, natomiast poszycie wykonane jest z blachy stalowej powlekanej w dowolnym kolorze z palety RAL dostępnej w ofercie. W bramach dwuskrzydłowych firmy LEGBUD GARGULA istnieje możliwość stosowania szeregu opcji dodatkowych, dzięki którym każdą brame można dostosować do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Cała konstrukcja drzwi wykonana jest z profili zamkniętych ocynkowanych. Solidne stalowe zawiasy, metalowy zamek z wkładką patentową, gumowa uszczelka na całym obwodzie oraz szereg wzmocnień skrzydła stanowią o ich wysokiej jakości konstrukcyjnej.Skrzydło bramy wykonane jest z kształtowników stalowych zamkniętych ocynkowanych. Wypełnione jest blachą stalową ocynkowaną poliestrową w układzie pionowym. Istnieje możliwość docieplenia skrzydła za dodatkową opłatą, a także wykonania bramy w wersji asymetrycznej lub z aktywnym skrzydłem lewym.

2. DODATKOWE WYPOSAŻENIE
1. WIŚNIOWSKI-WZORY BRAM
BRAMA BR-100
BRAMA BR-100 (przykład przeszkleń)
BRAMA BR-100 z profilem wentylowanym
2. NOWOCZESNE BRAMY ROLETOWE
Prowadnice aluminiowe montowane wewnątrz pomieszczenia wzdłuż bocznych krawędzi otworu, wyposażone w uszczelki szczotkowe i ślizgi.
Awaryjne otwieranie bramy w przypadku zaniku prądu bramę można otworzyć ręcznie przy użyciu korby lub przekładni łańcuchowej do awaryjnego otwierania montowanej na siłowniku.
Aretki zapewniają dystans między profilami podczas zwijania kurtyny bramy, dzięki czemu praca bramy jest cicha, a żywotność paneli znacznie się wydłuża.
Skrzynka – montaż zewnętrzny
Profil AW 100 lekki aluminiowy profil, wypełniony jest bezfreonową pianką poliuretanową.
Krawędziowa listwa bezpieczeństwa montowana w dolnej uszczelce, powoduje zatrzymanie bramy w momencie zetknięcia z przeszkodą i cofnięcie jej do pozycji otwartej.

HAKI PRZECIWWIATROWE

Stosowane są w bramach o So>5000 [mm] w wyposażeniu standardowym. Montowane w każdym profilu bramy. Jako opcja dodatkowa haki dostęne są  również w bramach o So<= 5000 [mm]. Bramy z hakami przeciwwiatrowymi posiadają 3 klasę odporności wiatrowej.

UCHWYTY WZMACNIAJĄCE PROWADNICE BRAMY

Montowane są wraz za hakami przeciwwiatrowymi.

ALUMINIOWE, WZMOCNIONE PROWADNICE

Przystosowane do pracy z hakami wiatrowymi
1. SYSTEMY PRZEŁADUNKOWE – WIŚNIOWSKI

Oferujemy szereg produktów z zakresu techniki przeładunku w postaci bram, pomostów, uszczelnień, oraz wyposażenia dodatkowego. Wszystkie elementy tworzone są w oparciu o najwyższą jakość materiałów oraz najnowocześniejsze technologie, spełniając wszystkie normy dotyczące bezpieczeństwa oraz eksploatacji.

ODBOJNIKI
ŚLUZY USZCZELNIAJĄCE
SYSTEMY ZAŁADUNKOWE
SYSTEMY ZAŁADUNKOWE
NAPROWADZACZE
POMOSTY
2. POMOSTY

Przeznaczeniem pomostu jest niwelowanie różnicy poziomu między miejscem rozładunku, a skrzynią ładunkową samochodu dostawczego.

Oferujemy dwa rodzaje pomostów przeładunkowych:

PowerRamp 232 NG – elektrohydrauliczny pomost przeładunkowy z klapą z opuszczanym językiem
PowerRamp 233 NG – elektrohydrauliczny pomost przeładunkowy z wysuwanym do przodu (teleskopowym) językiem

3. ŚLUZY USZCZELNIAJĄCE
 • PRZEMYŚLANY UKŁAD
 • FUNKCJONALNA SYSTEMOWOŚĆ
 • BEZPIECZEŃSTWO i NIEZAWODNOŚĆ
 • TRWAŁOŚĆ I TECHNOLOGIA

Śluzy uszczelniające oferowane przez firmę WIŚNIOWSKI to doskonałe rozwiązania cechujące się trwałością i dobrymi właściwościami użytkowymi. Pozwalają one ograniczyć zużycie energii oraz zapewniają zabezpieczenie dla przeładowywanych towarów a także zwiększają komfort pracy dla personelu.

. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

KONTAKT

agsdi-globe

www.termo-dom.com.pl

agsdi-mail

salon@termo-dom.com.pl

agsdi-mobile

sprawy ogólne
43 843-99-63

dział bram
725-550-300

DANE FIRMY

agsdi-location

Janusz Dudek
Termo-Dom & RuckZuck
98-300 Wieluń
ul. Stodolniana 28

agsdi-facebook-2
agsdi-youtube

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu.

Administratorem Twoich danych jest P.P.H.U. „TERMO-DOM” Janusz Dudek 98-300 Wieluń ul. Stodolniana 28 . Twoje dane osobowe przetwarzane są w celu: odpowiedzi na Państwa zapytania i komunikowania się. Wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoją zgodę pisząc e-mail na adres salon@termo-dom.com.pl. Masz również prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Jeżeli nie chcesz podawać swoich danych na stronie internetowej, możesz skontaktować się z nami poprzez połączenie telefoniczne lub osobiście w siedzibie firmy.

 

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:

 • Administratorem danych osobowych jest P.P.H.U. „TERMO-DOM” Janusz Dudek, ul. Stodolniana 28, 98-300 Wieluń.
 • Dane osobowe przetwarzane będą w celu komunikacji zwrotnej dot. treści zapytania wysłanego przez formularz kontaktowy.
 • Odbiorcą danych osobowych będzie właściciel firmy Janusz Dudek oraz jeśli to konieczne do konsultacji pracownicy firmy P.P.H.U. „TERMO-DOM” Janusz Dudek.
 • Państwa dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia wyrażonej zgody lub zakończenia sprawy w temacie której Państwo się kontaktują z P.P.H.U. „TERMO-DOM” Janusz Dudek. W przypadku cofnięcia zgody na przetwarzanie danych, Państwa dane osobowe zostaną usunięte lub zanonimizowane.
 • Mają Państwo prawo żądania dostępu do dotyczących Państwa osoby danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Mogą Państwo cofnąć wyrażoną zgodę w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody przed jej cofnięciem.
 • Przysługuje również Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy Pan/Pani uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do otrzymania informacji zwrotnej na zapytanie z formularza kontaktowego.